Monitoring pojazdów

Dodatkową usługą w ofercie Motointegrator Flota jest monitorowanie GPS. Usługa oferowana we współpracy z firmą Konsalnet, liderem na rynku usług ochrony osób i mienia.

KORZYŚCI:

  • bezpieczeństwo użytkownika – alarm i pomoc w razie wypadku
  • zabezpieczenie pojazdu i towaru przed kradzieżą
  • możliwość nadzoru nad sposobem użytkowania pojazdu
  • możliwość analizy i optymalnego planowania tras użytkownika
  • preferencyjne stawki montażu i abonamentu GPS
  • organizacja montażu urządzeń GPS w autach klienta

O MONITORINGU GPS

System monitorowania pojazdów to całodobowy nadzór nad autami zarówno w ruchu, jak i podczas postoju. System umożliwia sprawne zarządzanie i nadzór nad flotą firmową, tj. monitorowanie tras i parametrów pojazdu, jak i reagowanie w przypadku kradzieży auta.

Bezpieczeństwo użytkownika i pojazdu

Stacja Monitorowania Alarmów całodobowo nadzoruje uaktywnienie lub wyłączenie systemów alarmowych. W przypadku alarmu powiadamiany jest właściciel pojazdu i w razie potrzeby Grupy Interwencyjne lub służby państwowe.

Instalacja dodatkowych czujek pozwala także nadzorować inne zdarzenia – jak otwarcie drzwi ładunkowych lub nieautoryzowaną dezaktywację systemu alarmowego.

Nadzór jest niezależny od uruchomienia silnika, pozwala monitorować pojazdy również w przypadku kradzieży, gdy pojazd jest holowany.

Nadzór nad parametrami pracy pojazdu

Transmisja danych pozwala na rejestrację wybranych parametrów pracy pojazdu (obroty, zużycie paliwa, tankowanie, prędkość) – zależnie od typu samochodu i wybranej opcji zabezpieczenia.

Usługa lokalizacji umożliwia rejestrację czasu i miejsca pracy pojazdu, a także stały nadzór nad ustalonymi parametrami alarmowymi (np. przekroczenie wyznaczonego rejonu pracy pojazdu, przekroczenie prędkości etc.).

Wszelkie dane dotyczące monitorowanego pojazdu mogą trafiać bezpośrednio do właściciela w postaci SMS lub przez Internet, na cyfrowej mapie.

Pomoc w razie innych zdarzeń

Dzięki stałemu nadzorowi nad pojazdem, w razie nieprzewidzianych wydarzeń (wypadek drogowy, awaria w trasie etc.) użytkownik pojazdu może liczyć na reakcję i możliwość lokalizacji pojazdu. Każde wcześniej zdefiniowane wydarzenie wywołuje alarm i stosowną reakcję.

Systemy podłączone są bezpośrednio do Centrum Monitoringu Konsalnet, które funkcjonuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, na bieżąco analizując dane przekazywane z monitorowanych pojazdów. Pracownicy Centrum Monitoringu pozostają w ciągłej gotowości do podjęcia interwencji.

Oferowane systemy posiadają homologację uznaną w całej Europie, upoważniają do zniżek ubezpieczeniowych I nie powodują utraty gwarancji na pojazd.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY SKORZYSTAĆ Z PROGRAMU: 22 714 14 14

Jak aktywować usługę?

  1. Skontaktuj się ze swoim Opiekunem lub zadzwoń na Infolinię Programu FLOTA.
  2. Podpisz Aneks do Umowy o wydanie i użytkowanie kart flotowych PKN ORLEN.
  3. Na portalu flotowym: przypisz limity kwotowe jednorazowych usług/napraw serwisowych do poszczególnych kart flotowych typu S wystawionych na numery rej. pojazdów, które mają podlegać usłudze.
Polityka cookiesFAQ RODOPowered by IC Developers Team © 2022 Inter Cars