Data publikacji: 2015-09-01

Jesteśmy lepsi

Dowiedz się, dlaczego jesteśmy lepsi od konkurencji.

Na rynku pojawia się coraz więcej ofert obsługi flot samochodowych, jednak większość z nich nie obejmuje pełnego zakresu zarządzania pojazdami firmowymi.

Czemu Motointegrator Flota oferuje najlepszą usługę?

  • # kompleksowa obsługa – zajmujemy się dosłownie wszystkim, co związane jest z pojazdem w firmie: pełny zakres napraw, usług, obsługa dokumentów, a nawet zakup i sprzedaż samochodów flotowych

  • # 22 714 14 14 – to jedyny numer, który musisz zapamiętać, gdy Twoją firmę obsługuje Motointegrator Flota. Profesjonalne Call Center czynne całą dobę, 7 dni w tygodniu, rozwiąże wszystkie problemy użytkowników i menedżerów flot

  • # sieć serwisów Motointegrator Flota - 650 najlepszych warsztatów na terenie całego kraju – warsztat zawsze blisko Ciebie, czy jesteś w trasie, czy na miejscu, także warsztaty ASO

  • # milion części do wszystkich pojazdów - dostęp do ponad miliona części w magazynach Inter Cars oraz do sieci filialnej Inter Cars w całej Polsce – co to oznacza? Większość części potrzebnej do naprawy auta jest dostarczana jeszcze tego samego dnia, w którym samochód pojawia się w warsztacie. Części rzadsze dostarczane są zwykle w przeciągu 24 godzin

  • # nowatorski program do zarządzania kosztami serwisowymi – narzędzie menedżera floty – wgląd w historię każdego samochodu; szeroki zakres raportów; łatwa i szybka akceptacja kosztów napraw.

  • # zbiorcza faktura na koniec miesiąca - koniec z niezliczonymi fakturami za każdą usługę. Wszystkie świadczenia otrzymasz na jednej fakturze na koniec miesiąca, a dzięki programowi do zarządzania nie będziesz mieć problemów z przyporządkowaniem napraw do konkretnego pojazdu.

  • # wszystkie typy pojazdów - Motointegrator Flota jako jedyna firma na rynku obsługuje wszystkie typy pojazdów – samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, specjalistyczne – cała Twoja flota w jednym ręku, dla wszystkich rodzajów aut. 

  • # floty małe i duże - dla Motointegrator Flota nie ma znaczenia, czy masz 5 samochodów czy 5 tysięcy. Każdą flotą zajmiemy się tak samo profesjonalnie i troskliwie.

  • # oferta szyta na miarę - nawet jeśli nie chcesz oddać obsługi całej floty, zaproponujemy Twojej firmie także rozwiązania częściowe, np. tylko obsługę mechaniczną lub naprawy powypadkowe oraz obsługę mieszaną - nowe auta serwisowane w ASO, auta pogwarancyjne - w sieci serwisów niezależnych.

  • # programy partnerskie – Motointegrator Flota oferuje również dodatkowe usługi w branży motoryzacyjnej, takie jak kart flotowe, systemy GPS (montaż, obsługa) czy ubezpieczenia. Warto śledzić, jakie nowe programy pojawią się w naszej ofercie.