INFORMACJA O TARGACH

Targi na stałe wpisane w kalendarz imprez

To trzeba zobaczyć

Reklama 7 Targów Inter Cars S.A.
Kilkanaście tysięcy odwiedzających, ponad 10.000 m2 ekspozycji części zamiennych światowych marek do samochodów osobowych i ciężarowych, najnowszych narzędzi i rozwiązań dla warsztatów. Ciekawostki dla miłośników tuningu i motocykli, a także zwolenników ciężkiego sprzętu. W sumie blisko 150 wystawców.

Jak zawsze na targach pojawią się mistrzowie sportu oraz możliwość spotkania z nimi face-to-face. Entuzjastyczne pokazy mody, i wspaniała atmosfera pikniku to synonimy najmocniejszej imprezy branżowej w Polsce.

Jak co roku zaoferujemy gościom blok szkoleniowo – informacyjny. Każdy z Państwa będzie miał możliwość wyboru szkolenia technicznego lub produktowego prezentowanego przez naszych dostawców. W tym celu zostaną przeznaczone specjalne, wydzielone namioty, a prezentacje, jak zwykle będą trwać przez cały dzień. Jesteśmy przekonani, że wielu z Państwa znajdzie coś interesującego dla siebie, tym bardziej, że możliwość zdobycia dodatkowej wiedzy technicznej będzie bezpłatna.

W tym roku, to bez wątpienia wielkie i ważne wydarzenie odbędzie się 8 i 9 września tradycyjnie w Czosnowie, gdzie mieści się Centrum Logistyczne firmy Inter Cars S.A.

Bycie liderem na rynku dystrybucji części zamiennych zobowiązuje, wiec organizator targów deklaruje utrzymanie wysokiego poziomu imprezy oraz wiele zaskakujących niespodzianek.KRÓTKA CHARAKTERYSTYKA
  • Ekspozycja: części zamienne, narzędzia, wyposażenie i oprogramowanie warsztatowe, opony, naczepy, motocykle i tuning.
  • Wystawcy: kontrahenci firmy Inter Cars S.A.
  • Odwiedzający: zarejestrowani Klienci firmy Inter Cars S.A., właściciele i pracownicy sklepów motoryzacyjnych, warsztatów i serwisów samochodowych.
  • 150 wystawców
  • 10.000m2 powierzchni wystawienniczej
  • Liczba odwiedzających w ciągu 2 dni targowych: 13.000
  • Ponad 100 autobusów z klientami z filii Inter Cars S.A.
  • Obecność największych pism branżowych

Czy już zarezerwowaliście Państwo 8 i 9 września w swoim kalendarzu jako zajęty weekend?

Jeśli jeszcze nie, to najwyższy czas już to zrobić, ponieważ w tym czasie odbędą się 7.Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów.


KONTAKT

Jeżeli macie Państwo pytania odnośnie organizacji targów prosimy o kontakt z Działem Promocji i Reklamy: Rafał Jaskułka: 022/714-14 21, 0/665 391 204 lub Rafal.Jaskulka@intercars.com.pl


TARGI Z GWIAZDAMI
 

JAKIE BĘDĄ 7 TARGI

Rozmowa z Rafałem Jaskułką – z działu Promocji i Reklamy, który odpowiedzialny jest za sprzedaż i organizację powierzchni wystawienniczej.

JK: Jakie rokowania - ilu wystawców przewidujesz podczas 7. targów ?

RJ: Poza dostawcami, którzy od lat biorą czynny udział w imprezie targowej pojawią się nowe firmy, które od niedawna dostarczają swoje części zamienne do Inter Cars S.A. W tej chwili trudno jest mi określić, jaka dokładnie będzie liczba wystawców, ale z pewnością nie mniejsza niż w ubiegłym roku. Nowością będzie ogromny, ponad 230 m namiot ekspozycyjny pod dachem którego, odwiedzający nas goście znajdą wszystkie wystawiające się firmy. Być może uda się również zorganizować w jednym miejscu ekscytujący park maszyn, a w nim wszystkie maszyny profesjonalnie zmodyfikowane przy współpracy z Inter Cars S.A. oraz warsztatu VTG członka sieci Q-Service MotorSport.

JK: Na jakim etapie jesteś z przygotowaniami i sprzedażą powierzchni wystawienniczej ?
RJ: Do końca marca rozesłałem formularze zgłoszeniowe oraz plan zagospodarowania powierzchni wystawienniczej. Od początku kwietnia przyjmuję zgłoszenia od potencjalnych wystawców. Pomimo dość odległego czasu, ale tylko z pozoru, wielu dostawców rezerwuje i ustala szczegóły swojej ekspozycji. Z dnia na dzień znikają wszystkie atrakcyjne lokalizacje, tak więc gorąco zachęcam do kontaktu wszystkich kontrahentów naszej firmy zainteresowanych tegoroczną 7. edycją domowych targów Inter Cars S.A.

JK: Odwiedzających na pewno zainteresuje ekspozycja gospodarza. Jak W tym roku będą wyglądały stoiska poszczególnych działów?
RJ: W tym roku, planowana jest rozbudowana ekspozycja Projektu Wyposażenia Warsztatów, w skład którego, wchodzić będą wszyscy producenci narzędzi i wyposażenia warsztatowego oferowanego przez Inter Cars S.A. Wszystkie projekty należące do rodziny Inter Cars S.A. znajdą się pod jednym dachem tworząc ciekawą i różnorodną propozycję dla odwiedzających. Tradycyjnie będzie doskonała możliwość zapoznania się z wciąż poszerzającą się ofertą brand-u 4Max, możliwość indywidualnych rozmów biznesowych z przedstawicielami poszczególnych działów, projektów spółki. Goście dostaną też specjalny, mowiąc w przenośni, bilet do kraju kwitnącej wiśni.

JK: Opowiedz jeszcze w kilku słowach jak będą wyglądały stoiska.
RJ: Bez większych zmian. W naszej ofercie ekspozycyjnej wystawcy mają do wyboru standardowe stoiska o wymiarach 4 x 4m lub powierzchnie niezabudowane do własnej aranżacji. Wystawcy coraz częściej wybierają ten drugi wariant, a ich ekspozycja staje się tym samym bardziej atrakcyjna, a jednocześnie „otwarta” na odwiedzających.
Serwisy partnerskie
Partnerzy